“Uptime” monitorēšana 1

Uptime monitorēšana

Mēs nodrošinām jūsu vietnes uzraudzību, un krituma gadījumā mēs par to nekavējoties uzzināsim. Pirmkārt, mēs cenšamies atjaunot vietni un noskaidrot sadalījuma cēloni. Pēc atkopšanas mēs iesniedzam ziņojumu par iemesliem.

Mēs uzraudzīsim jūsu vietni un saņemsim brīdinājumu par dīkstāvi.

Izmantojot Uptime Monitoring, mēs pirmie uzzinām, vai ir kāda problēma ar jūsu vietni vai mitināšanu, kas ļauj mums šo problēmu novērst, pirms kāds pat uzzina, ka tā pastāv.

Uzraudzība ir būtisks WordPress vietnes darbības aspekts, jo jums jāzina, kas ar to notiek, piemēram, cik daudz apmeklētāju tai ir, vai tā tiek ielādēta pietiekami ātri, vai tā vienmēr ir pieejama utt. Dati par šīm lietām (un vairāk) palīdzēs jums pieņemt būtiskus lēmumus, kas nodrošinās labāku sniegumu, laimīgākus apmeklētājus un labāku rezultātu.

Darbības laika uzraudzība varētu parādīt, ka jūsu vietne nav pieejama ilgāk par vidēji septiņām stundām 45 minūtēm, un jūs varētu no tā secināt, ka jums vajadzētu pārslēgties uz labāku mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Ja jūsu vietne ilgāku laiku nav pieejama, tas ietekmēs jūsu meklēšanas rangu, reputāciju un ieņēmumus – ļoti nevēlami rezultāti jebkurai vietnei.